Nagranie z debaty "Jak Polska powinna angażować się w pomoc rozwojową?"

30.12.2019

26 listopada zorganizowaliśmy debatę "Jak Polska powinna angażować się w pomoc rozwojową? Stare i nowe wyzwania". Debata towarzyszyła promocji naszego raportu monitoringowego "Polska współpraca rozwojowa 2019".

 

 

Uczestniczki i uczestnicy panelu:

  • Patryk Kugiel - specjalista ds. międzynarodowej współpracy na rzecz rozwoju i Azji Południowej.
  • Monika Sujkowska-Korowajczyk - politolog, od 10 lat związana z Polską Akcją Humanitarną, pomysłodawca i wykładowczyni na podyplomowych studiach pomocy humanitarnej na UW.
  • Marta Titaniec - od ponad 10 lat zaangażowana w pomoc humanitarną i rozwojową, m.in. w Iraku, Syrii i na Ukrainie. Obecnie członkini zarządu warszawskiego Klubu Inteligencji Katolickiej. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zapisem przebiegu debaty (>>> You Tube: http://bit.ly/DebataGZ2019).

Debata towarzyszyła promocji naszego raportu monitoringowego "Polska współpraca rozwojowa 2019", który dostępny jest pod adresem: http://bit.ly/RaportMonitoringowy2019.


Publikacja została wydana w ramach projektu „Coherent Europe for Sustainable Development: Action for Policies that Will Make a Difference”, współfinansowanego ze środków Komisji Europejskiej. Za treści wyrażone w tej publikacji odpowiada wyłącznie Grupa Zagranica. Opinie te w żadnym wypadku nie wyrażają oficjalnego stanowiska Unii Europejskiej.

 

Wydanie publikacji i infografik oraz organizacja debaty jest częścią projektu współfinansowanego w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej. Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.