Szkolenie „Jak opowiadać historie, które angażują społeczeństwo"

20.11.2015

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Jak opowiadać historie, które angażują społeczeństwo. Kreowanie narracji i skuteczne rzecznictwo wobec opinii publicznej”. Szkolenie jest przeznaczone dla organizacji pozarządowych zaangażowanych w szeroko rozumianą współpracę rozwojową, jednak pierwszeństwo udziału mają organizacje członkowskie Grupy Zagranica.

Informacje ogólne

Szkolenie odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2015 w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Wilcza. Poprowadzi je Matthias Schickhofer, doświadczony trener współpracujący m.in. z europejską siecią TRIALOG, w działaniach której Grupa Zagranica uczestniczyła wiele lat.

Uwaga: szkolenie odbędzie się w języku angielskim i nie będzie tłumaczone na język polski. Proszę wziąć to pod uwagę przy zgłaszaniu osoby reprezentującej organizację. Jeśli słaba znajomość języka jest jedyną przeszkodą w Państwa uczestnictwie, proszę o bezpośredni kontakt (martyna.zimniewska@zagranica.org.pl).

Zgłoszenia i zasady uczestnictwa

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny tutaj: http://zagranica.org.pl/warsztat-jak-opowiadac-historie-ktore-angazuja-spoleczenstwo-formularz-zgloszeniowy. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do środy 25 listopada 2015 do godz. 17:00.

Osobom spoza Warszawy zapewniamy zwrot kosztów podróży transportem publicznym (np. przejazd pociągiem drugą klasą) oraz noclegu (maksymalnie do 200zł).

Liczba miejsc ograniczona. Decyzja o zakwalifikowaniu zostanie przesłana do 27 listopada, godz. 12:00.

Program

Pod tym linkiem znajduje się roboczy plan szkolenia z zagadnieniami, które zostaną poruszone w jego trakcie. Szczegółowy program zostanie opracowany w oparciu o informacje zawarte w formularzach zgłoszeniowych, aby jak najpełniej dopasować jego kształt do potrzeb organizacji.

Chcąc zadbać o komfort osób spoza Warszawy, planujemy pierwszego dnia rozpocząć szkolenie o 11:00, a drugi dzień zakończyć obiadem wczesnym popołudniem. 2 grudnia wszystkich chętnych zapraszamy na wspólną kolację w restauracji Abyssinia.

Kontakt​

Wszelkich informacji udziela Martyna Zimniewska: Martyna.Zimniewska@zagranica.org.pl.


Fot. Martyna Zimniewska, instalacja norweskiej organizacji rozwojowej SAIH (www.saih.no).