Szkolenie “Pisanie wniosków o dofinansowanie w zakresie współpracy rozwojowej / edukacji globalnej – środki z Komisji Europejskiej i inne źródła zagraniczne”

13.02.2019

Szkolenie “Pisanie wniosków o dofinansowanie w zakresie współpracy rozwojowej / edukacji globalnej – środki z Komisji Europejskiej i inne źródła zagraniczne” odbędzie się w dniach 19-20 marca 2019 roku w Warszawie. Poprowadzi je trenerka Fabienne Poulet z brytyjskiej platformy BOND. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznych umiejętności przydatnych w tworzeniu koncepcji projektów, pisaniu wniosków o dofinansowanie i koordynacji pracy w konsorcjum organizacji zaangażowanych w pisanie wniosku. Szkolenie dotyczyć będzie przede wszystkim możliwościom zdobycia finansowania działań statutowych ze środków zagranicznych, w tym, ze środków Komisji Europejskiej (np. EuropeAid), ze szczególnym uwzględnieniem działań prowadzonych w krajach Partnerstwa Wschodniego. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 lutego 2019 roku (czwartek) poprzez formularz zgłoszeniowy. Pierwszeństwo udziału mają organizacje członkowskie Grupy Zagranica.

W razie pytań, prosimy o kontakt z Anną Kucińską, na adres: anna.kucinska@zagranica.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!


Szkolenie jest współfinansowane ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu RITA – Przemiany w regionie, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.